0
 
 


   למעקב/מדיניות משלוחים לחץ כאן   
 עיצוב חולצה לילדים

עיצוב חולצה לילדים

עיצוב חולצות לילדים היא עניין מוכר מימים- ימימה: עוד מזמן שהיה צריך לגהץ את התג של סמל בית הספר על החולצה האחידה אפשר לומר, שהדפסה על חולצות הייתה באופנה...או שחולצות אחידות לבית ספר היו באופנה? בכל אופן, עם השנים השתכללו האמצעים והבדים הפכו לאיכותיים יותר ויותר, המדבקות להדפסה גם הן עברו שכלול ואפשר לומר שזה קלי קלות להצחיק אנשים כשלאירועים אתם לובשים חולצות מודפסות עם מסר, או ביום כיף אתם יודעים לאיזו קבוצה אתם שייכים בגלל שיש לכם אמצעי שמגבש אתכם.

מי יותר יצירתי?
לפעמים, כשהילדים אוהבים להפגין את חוש היצירתיות שלהם, אפשר לחזק אותם במחמאה יפה, בתליית הציור, ואפשר גם להעביר את זה למדבקה שבעזרתה ניתן להדפיס את החולצה עם היצירה המיוחדת והגדולה שלהם. העניין מחזק אותם לא רק מול ההורים, אלא עם כל מחמאה שתיספג. לפעמים אלו ההורים שאוהבים לטבוע את חותמם ולצייר בעבור הילדים שלהם. לא סתם לצייר – לעצב חולצה על פי הצבע שהם בחרו ובציור שהם – עצמם ציירו. כל מה שמזכיר לדעתם את הזאטוט הקטן, או כל מה שיכול להיות מתאים ככיתוב. ניתן לעשות זאת כחולצה בודדת או כחולצה משלימה קבוצה של חולצות אחרות (כל אחת מהחולצות היא אות למשל שמרכיבה מילה שלמה). כל מי שיש לו רעיונות לחולצה מודפסת יכול להראות את היצירתיות שלו לעולם.

מתי ילדים צריכים חולצה מודפסת?
אין כמו גיבוש לילדים. ילדים בגילאים שונים רוצים להרגיש חלק מקבוצה מסוימת, וזאת ההזדמנות להעניק להם סיבה לכך – בין אם זה ביום ספורט, בהופעה מול הורים ועוד. הדבר הפשוט ביותר הוא להעניק להם חולצת יום כיף , גם אם זה היה יום כיף בעיקר במחיצתכם.

                 
          דפי אתר
     
          חדשות טי-פרינט

 
   
          מוצרים ושרותים

פרטי יצירת קשר

עיצוב אתר - דואל  info@tprint.co.il
 03-9033946  עיצוב אתר - טלפון
03-9387091  עיצוב אתר - פקס
הולו דפוס דיגיטלי בע"מ
המרץ 20, פתח תקווה


 

שתף עם חבריך:הישאר מעודכן:


הצטרפו אלינו לפייסבוק
© כל הזכויות שמורות. tprint.co.il

כל הזכויות שמורות ל-Tprint - החנות המובילה בישראל להדפסה על חולצות, הן למגזר העסקי והפרטי כאחד. באתר שלנו תמצאו מגוון של חולצות מודפסות וחולצות מעוצבות בשלל צבעים, גדלים ודגמים, בין היתר תמצאו באתר: חולצות לחתונה, חולצות לגייז, חולצות מצחיקות, חולצות לימי הולדת, חולצות רומנטיות ומגוון מאמרים בנושא. בנוסף תוכלו לעצב חולצות ב-Tprint בעצמכם ועל פי דמיונכם, שלחנו אלינו קובץ עם ההדפס הרצוי והחולצה בדרך אליכם!
לייבסיטי - בניית אתרים